CZ / EN / RU

Статьи

Как распознать меланом?

2. 12. 2011

Приблизительно 30–50% меланом возникает на основе пигментного образования. Вы сами лучше других знаете свою кожу, особенно при регулярном контроле своих родимых пятен, вы можете обнаружить даже малейшие отклонения, появившиеся с течением времени. Некоторые еще до сих пор считают, что опасным является такое пигментное образование, которое чешется, кровоточит или когда вокруг него начинается воспалительный процесс. Это, однако, уже поздние признаки развития в большинстве случаев уже злокачественного меланома.


Juvéderm® ULTRA - Přirozená krása bez chirurgického zákroku…

5. 01. 2012

Juvéderm® ULTRA je hladká konzistence gelu z kyseliny hyaluronové, která se přirozeně vyskytuje v pokožce a která pomáhá dodat kůži potřebný objem a hydrataci. Přípravek se aplikuje pomocí drobných injekčních vpichů. Zákrok trvá velmi krátkou dobu a výsledek je okamžitý. Aplikace Juvéderm® ULTRA je téměř bezbolestná. Mírnou bolest můžete pocítit na citlivých místech, jako jsou např. rty. Používá se na vrásky v oblasti čela a okolí očí, na odstranění nosoretních rýh, ale také na zvětšení rtů či povislé koutky. Někdy bývají v místě aplikace patrné stopy po vpichu jehly a začervenání, které ale do několika dnů zmizí.


Nechte si vyšetřit svá pigmentová znaménka

5. 01. 2012

V současné době je nejdokonalejší metoda vyšetření pigmentových znamének pomocí digitálního dermatoskopu. Umožňuje vyhodnotit kožní projev nesrovnatelně přesněji než při pozorování pouhým okem či lupou. V našem centru používáme digitální dermatoskop microDERM, který je jeden z nejlepších na trhu. Jeho speciální kamera s lupou znaménko prosvítí do hloubky, až 50x zvětší a vyfotí za účelem analýzy. S přístrojem pracuje zkušený kožní lékař s praxí v diagnostice pigmentových projevů na kůži.


Zajímá vás, jak se v našem centru léčí žilky, oheň, névy nebo korigují jizvy?

5. 01. 2012

Používáme k tomu tzv. cévní laser. Cévním laserem ošetřujeme všechna nežádoucí ložiska vzniklá rozšířenými cévkami. Nejčastěji se jedná o rozšířené žilky v obličeji (nos a tváře), hemangiomy (červené tečky až výrůstky na různých částech těla), ložiska ohně – naevus flammeus, pavoučkové névy, drobné žilky na dolních končetinách.


Как летом избежать появления морщин: Солнца бояться не нужно

8. 02. 2012

Приближается лето, и наступает идеальный период для подготовки к воздействию солнечного излучения. И хотя солнечный свет во многих случаях коже помогает, однако появление и углубление мимических морщин можно причислить к его негативному воздействию.