CZ / EN / RU

O nás

Preventivní a estetické dermatologické centrum LaserMed je nestátní zdravotnické zařízení, nacházející se v Praze 4 Podolí. Pracoviště je vybaveno nejmodernějšími lasery a špičkovým digitálním dermatoskopem. K dispozici je Vám tým zkušených odborníků s mnohaletou praxí v oboru. Náš tým Vám představíme na stránce lékaři.

Mezi hlavní zákroky patří např. odstranění znamének a kožních výrůstků, korekce jizev, ošetření cévních lézí, laserová epilace, rejuvenace a fotorejuvenace (omlazení pleti), odstranění vrásek v obličeji (aplikace botuloxinu a výplňových materiálů) a mnoho dalších. Naší specialitou je prevence vzniku kožních nádorů včetně melanomů pomocí digitálního dermatoskopu, který dokáže odhalit případné problémy již v raném stádiu. Seznamte se blíže se zákroky zde.

LaserMed se nachází v klidné lokalitě Prahy Podolí v těsné blízkosti tramvajové a autobusové zastávky. Zákazníci mají možnost parkování přímo před vchodem. Přesné umístění LaserMedu naleznete na stránce kontakty.

Při čekání na zákrok mají naši pacienti možnost využít bezplatného připojení k internetu, všechny potřebné informace jsou k dispozici na požádání na recepci.

Společnost LaserMed s.r.o. je členem Hospodářské komory České republiky.