CZ / EN / RU

Články

Omezení z důvodu COVIDu

22. 11. 2021

Informace ke změnám z důvodu vládních nařízení.


Informace o omezených možnostech odpovídání na telefony a emaily

3. 10. 2021


Omezení provozu 25. až 27. srpna

20. 08. 2021

Omezení provozu 25. až 27. srpna


Omezení provozu v červenci a srpnu

17. 06. 2021

Omezení provozu v červenci a srpnu


Jak rozpoznat melanom

2. 12. 2011

Zhruba 30-50 % melanomů vznikne na podkladě pigmentového znaménka. Svou kůži známe nejlépe sami a zvláště tehdy, když si ji a především mateřská znaménka pravidelně kontrolujeme, dokážeme sami odhalit sebemenší odchylky v průběhu času. Je to velmi cenná informace, která podá dynamický údaj o případných změnách mateřských znamének. Někteří se ještě stále domnívají, že rizikové pigmentové znaménko je až takové, které začne svědit, krvácet nebo se kolem něj utvoří zánět. Toto jsou však pozdní příznaky rozvoje většinou již maligního melanomu.


Omezení provozu 16.11.

9. 11. 2020

Omezení provozu 16.11.


Omezení provozu mezi 28.10. a 1.11.

9. 11. 2020

Omezení provozu mezi 28.10. a 1.11.


Masáže opět v provozu

17. 06. 2020

Masáže v centru LaserMed jsou po nucené přestávce opět v provozu


Částečné obnovení provozu LaserMedu

27. 03. 2020

Částečné obnovení provozu LaserMedu


Otevírací doba přes Vánoční svátky

21. 11. 2019

Pokud se k nám chystáte během prosince nebo ledna, máme pro Vás informace o změnách provozních hodin během této doby.


Letní otevírací doba

1. 07. 2019

Pokud se k nám chystáte během července nebo srpna, máme pro Vás informace o změnách provozních hodin během této doby.


Letní kosmetika

30. 05. 2017

Léto se nám nezadržitelně blíží a sluníčko nám to dává zřetelně znát. Je tedy čas pořádně se připravit, proto Vám posíláme krátké tipy jak ochránit Vaši pokožku, aby jste si léto užili v klidu a bez spálenin.


Otevírací doba ambulantní dermatologie

21. 04. 2017

Vzhledem k omezenému provozu dermatologické ambulance prosíme o telefonické objednání – i akutní případy.


Infuzní terapie vysokodávkovaným vitamínem C

6. 05. 2015

Vitamín C je silný antioxidant, který je velmi důležitý pro normální fungování našeho organismu s prokázanými pozitivními účinky na náš imunitní systém. Lidský organismus si jej však nedokáže vytvořit a je tak odkázaný na jeho příjem v určitých potravinách.


Nově v Lasermedu plastika ušních boltců

18. 12. 2013

Výkon se provádí v lokální anestezii, délka trvání je cca 30 min. pro jedno ucho. Řez je na zadní ploše boltce a jizva tudíž není patrná. Po výkonu jsou přibližně 2 až 3 dny nezbytné převazy, stehy se odstraňují 10. den.


Zúčastněte se evropského dne melanomu

3. 05. 2012

„Melanoma day“ je celoevropská kampaň, která si klade za cíl větší informovanost široké veřejnosti o možnostech prevence, včasné diagnostiky a léčby kožních nádorů. Zastavte se u nás v pondělí 14. května mezi 8 a 18 hod a nechce se vyšetřit zcela zdarma v komfortním prostředí soukromé dermatologické kliniky. Nemůžete-li v pondělí, stačí přijít jakýkoliv jiný den, ani tak vás vyšetření nebude stát více než poplatek 30 Kč.


Město na kole

11. 04. 2012

Město na kole je pestrá přehlídka všeho, co souvisí s trávením volného času v sedle kola. Uskuteční se na náplavce Rašínova nábřeží od pátku 20. do neděle 22. dubna 2012. Třídenní program nabídne mistrovství ČR v minirampě, adrenalinové exhibice nejlepších českých jezdců, northshore dráhu ve výšce 5 metrů, Flatland BMX v kontrastu s cyklistickou akrobacií, zápas v kolové, propracovanou dětskou dráhu, workshopy, na kterých vám profesionálové předají řídítka a mnoho dalšího.


Juvéderm® ULTRA - Přirozená krása bez chirurgického zákroku…

5. 01. 2012

Juvéderm® ULTRA je hladká konzistence gelu z kyseliny hyaluronové, která se přirozeně vyskytuje v pokožce a která pomáhá dodat kůži potřebný objem a hydrataci. Přípravek se aplikuje pomocí drobných injekčních vpichů. Zákrok trvá velmi krátkou dobu a výsledek je okamžitý. Aplikace Juvéderm® ULTRA je téměř bezbolestná. Mírnou bolest můžete pocítit na citlivých místech, jako jsou např. rty. Používá se na vrásky v oblasti čela a okolí očí, na odstranění nosoretních rýh, ale také na zvětšení rtů či povislé koutky. Někdy bývají v místě aplikace patrné stopy po vpichu jehly a začervenání, které ale do několika dnů zmizí.


Nechte si vyšetřit svá pigmentová znaménka

5. 01. 2012

V současné době je nejdokonalejší metoda vyšetření pigmentových znamének pomocí digitálního dermatoskopu. Umožňuje vyhodnotit kožní projev nesrovnatelně přesněji než při pozorování pouhým okem či lupou. V našem centru používáme digitální dermatoskop microDERM, který je jeden z nejlepších na trhu. Jeho speciální kamera s lupou znaménko prosvítí do hloubky, až 50x zvětší a vyfotí za účelem analýzy. S přístrojem pracuje zkušený kožní lékař s praxí v diagnostice pigmentových projevů na kůži.


Zajímá vás, jak se v našem centru léčí žilky, oheň, névy nebo korigují jizvy?

5. 01. 2012

Používáme k tomu tzv. cévní laser. Cévním laserem ošetřujeme všechna nežádoucí ložiska vzniklá rozšířenými cévkami. Nejčastěji se jedná o rozšířené žilky v obličeji (nos a tváře), hemangiomy (červené tečky až výrůstky na různých částech těla), ložiska ohně – naevus flammeus, pavoučkové névy, drobné žilky na dolních končetinách.


Jak v létě na vrásky: Sluníčka už se bát nemusíte

8. 02. 2012

Léto se nezadržitelně blíží, a tak přichází ideální čas na to připravit se na sluneční záření. To sice pleti v mnoha směrech pomáhá, ale tvorba a prohlubování mimických vrásek patří bohužel mezi jeho negativní účinky.