CZ / EN / RU

Tajemství thajské masáže

Tajemství thajské masáže

Co je to thajská masáž a jaká je její historie?

Thajská masáž je terapeutická procedura známá již více než 2500 let a její kořeny lze najít ve starodávném léčebném umění indické ájurvédy. Součástí thajské masáže je vliv jógy, kdy se tělo různě polohuje a protahuje různými pohyby. Můžeme zde najít i podobnost s akupresurou a akupunkturou, která se dodnes využívá jako účinná léčebná metoda v tradiční čínské medicíně.

Umění thajské masáže spočívá především v tlakovém působení na energetické dráhy v lidském těle, která v těle navozuje psychickou pohodu. Působením na akupresurní body, v kombinaci s protahovacími a uvolňovacími cviky, vám pomůže nejen dokonale relaxovat, ale zároveň posílit celé tělo.

A jaké jsou účinky této masáže?

V první řadě odstraní vaše bolesti zad, hlavy a krční páteře. Dále bolesti v ramenou, loktech a v zápěstích, uleví vám také od bolesti v kyčlích, v kolenou až po chodidla. Navíc se zlepší váš krevní a lymfatický oběh, pomáhá také při detoxikaci těla a zvýší vaší odolnost proti nemocem. A v poslední fázi vás naučí relaxovat, uvolní z vás veškerý stres a napětí a pomůže vám zregenerovat unavené tělo a duši.

Naše masérky navíc používají při veškerých našich thajských masáží aromaterapii, což je používání esenciálních olejů k udržování a podpoře fyzické, psychické a duchovní pohody. Takže nejenže ulevíte svému tělu, ale také psychice. Stačí si u nás dopřát uvolňující nebo povzbuzující aromatickou olejovou masáž , která stimuluje proudění krve, zklidňuje nervový systém a povoluje napětí svalstva. Příjemné doteky v kombinaci s rozptylováním éterických olejů a jejich nádhernou vůní se při jejich vtírání do pokožky odblokovávájí nepříjemné psychické i fyzické stavy.

A co napsat závěrem?

Thajská masáž je úžasná, skvělá a když ji jednou vyzkoušíte už nechcete žádnou jinou. Naši nabídku si můžete prohlédnout na našich webových stránkách, speciálně určených pro masáže.

Za 30 minut tradiční thajské masáže zaplatíte pouze 399 Kč, za hodinu pak 599 Kč. Nicméně nabízíme i další typy masáží, vše se dozvíte na http://masaze.lasermed.cz/.

Objednat se k nám můžete zde: Tel. 734 480 916, email recepce@lasermed.cz