CZ / EN / RU

Podzimní nabídka na IPL

Podzimní nabídka – do konce prosince

KRÁSNÁ PLEŤ NYNÍ SE SLEVOU NA OŠETŘENÍ OBLIČEJE, DEKOLTU A KRKU POMOCÍ IPL – VYUŽIJTE NAŠÍ SLEVY NA FOTOREJUVENACI PLETI A ZBAVTE SE PIGMENTOVÝCH SKVRN, DROBNÝCH VRÁSEK ČI AKNÉ

Máte pigmentové skvrny či byste rádi omladili Vaši pleť? Právě nyní na podzim je nejvhodnější doba zatočit s nepříznivými důsledky opalování v letních měsících a vyřešit dlouhodobé problémy s viditelnými žilkami či akné. Ošetření pleti pomocí intenzivního pulzního světla IPL Vám zaručí sebevědomý vstup do zimních měsíců s krásnou pletí.

Fotorejuvenace představuje v současné době špičku účinných neinvazivních metod omlazení pokožky. Používá se k tomu přístroj IPL (intenzivní pulsní světlo, anglicky Intense Pulsed Light), světlo podobné laserovému paprsku, jež produkuje speciální safírová výbojka.Princip fotorejuvenace spočívá v prohřátí kolagenových a elastických vláken v podkoží. IPL teplo urychluje proces obnovy buněk, fibroblasty (vazivové buňky odpovědné za tvorbu kolagenu, elastinu, retoculinu) jsou teplem enormně stimulovány k činnosti. Tím se navodí tvorba nového kolagenu a elastinových vláken v podkoží a dochází k vypnutí pleti, zpevnění pokožky a zlepšení textury pleti. Vlivem tepelného ošetření postupně vymizí pigmentové skvrny a drobné žilky, pleť se barevně sjednocuje, dochází ke stažení pórů a vyhlazení jizviček.

Samotný zákrok je velmi rychlý a téměř bezbolestný. Při zákroku klient pociťuje mírné štípání a po ošetření může být pokožka několik minut lehce zarudlá. Není nutné žádné hojení. Počet opakování jednotlivých ošetření fotorejuvenací vždy závisí na velikosti ošetřované plochy a hloubky daného problému. Obvykle našim klientům doporučujeme zopakovat 2 až 3 sezení v rozmezí jednoho měsíce.

1 ošetření obličeje: 3 000 Kč
3 ošetření obličeje: 7 900 Kč

1 ošetření dekoltu: 3 000 Kč
3 ošetření dekoltu: 7 900 Kč

1 ošetření obličeje + dekoltu + krku: 7 500 Kč
3 ošetření obličeje + dekoltu + krku: 19 990 Kč


Akce trvá do konce prosince 2013