CZ / EN / RU

V průběhu měsíců dubna a května 20 % sleva na IPL

Jarní nabídka – duben a květen 2013

KRÁSNÁ PLEŤ NYNÍ S 20 % SLEVOU NA OŠETŘENÍ IPL – VYUŽIJTE NAŠÍ SLEVY NA FOTOREJUVENACI PLETI A ZBAVTE SE PIGMENTOVÝCH SKVRN, DROBNÝCH VRÁSEK ČI AKNÉ

Fotorejuvenace představuje v současné době špičku účinných neinvazivních metod omlazení pokožky. Používá se k tomu přístroj IPL (intenzivní pulsní světlo, anglicky Intense Pulsed Light), světlo podobné laserovému paprsku, jež produkuje speciální safírová výbojka.Princip fotorejuvenace spočívá v prohřátí kolagenových a elastických vláken v podkoží. IPL teplo urychluje proces obnovy buněk, fibroblasty (vazivové buňky odpovědné za tvorbu kolagenu, elastinu, retoculinu) jsou teplem enormně stimulovány k činnosti. Tím se navodí tvorba nového kolagenu a elastinových vláken v podkoží a dochází k vypnutí pleti, zpevnění pokožky a zlepšení textury pleti. Vlivem tepelného ošetření postupně vymizí pigmentové skvrny a drobné žilky, pleť se barevně sjednocuje, dochází ke stažení pórů a vyhlazení jizviček.

Samotný zákrok je velmi rychlý a téměř bezbolestný. Při zákroku klient pociťuje mírné štípání a po ošetření může být pokožka několik minut lehce zarudlá. Není nutné žádné hojení. Vzhledem k šetrnosti metody lze ošetřit jakékoli místo na těle, nejčastěji obličej, krk, dekolt, hřbety rukou, předloktí a ramena.Počet opakování jednotlivých ošetření fotorejuvenací vždy závisí na velikosti ošetřované plochy a hloubky daného problému. Obvykle našim klientům doporučujeme zopakovat 2 až 3 sezení v rozmezí jednoho měsíce.

Akce trvá v dubnu a květnu 2013.