CZ / EN / RU

Jarní akce

Nebaví vás neustálé holení či vytrhávání chloupků? Pak by pro vás mohla být naše jarní akce to pravé!

Do konce června 2014 vám odečteme 15% z ceny za 3 epilační laserové ošetření. Pokud do konce června nestihnete absolvovat třetí proceduru, je možné získat 15% slevu ještě do konce srpna. Podmínkou je, aby první dva zákroky byly absolvovány v akčním termínu.

Laserová epilace patří pro svoji efektivitu k nejvyhledávanějším laserovým zákrokům. Nevěřte nabídkám kosmetických salónů, kdy Vám slibují naprostý úbytek po prvním zákroku. Není to možné. Trvalého odstranění nechtěných chloupků nedosáhnete použitím IPL systémů, jak je mnohdy všude uváděno. IPL systém je v rukou odborníka ovšem skvělým pomocníkem při jiných zákrocích.

Vše chce svůj čas, proto i trvalá epilace není s okamžitým efektem.

Protože se chloupky nacházejí v různých vývojových fázích růstu, je zapotřebí zákrok několikrát (min. 3x) zopakovat, ideálně po šesti až osmi týdnech. Nejčastěji ošetřovanými lokalitami jsou podpaží, třísla, bérce, nežádoucí chloupky v obličeji u žen, u mužů pak vousy na krku či záda.

Jak se na epilaci připravit

Podmínkou účinné epilace je tmavý chloupek na neopálené pokožce a chloupky nesmí být alespoň 1 měsíc před zákrokem vytrhávané. Mohou se ovšem holit nebo odbarvovat.

Citlivější místa je vhodné znecitlivit anestetickým krémem EMLA, který se nanese 1 až 2 hodiny před zákrokem. Krém si můžete zakoupit na recepci či v lékárně a nanést jej v pohodlí Vašeho domova, kdy následně jen přijedete na samotný zákrok.

Po ošetření je pokožka jen lehce zarůžovělá, během několika minut se zklidní. Důležité je chránit pokožku krémy s vysokým UV filtrem.

Více podrobností o zákroku, včetně cen, naleznete zde