CZ / EN / RU

Fibroblasty

Centrum LaserMed ve spolupráci s Laboratoří tkáňového inženýrství představuje
revoluční novinku v estetické medicíně

Chcete vypadat mladě a dlouhodobě vyřešit problém s vysušenou, vrásčitou pletí?

Tato v podstatě jednoduchá metoda se zakládá na tom, že vaše vlastní mladé formy buněk přetvoří opotřebovanou kožní tkáň a navrátí jí její elasticitu a celkově ji omladí.

Kožní buňky fibroblasty jsou základními buňkami vazivové tkáně, které produkují mezibuněčnou hmotu. Mají na svém povrchu kolagen a jsou vysoce elastické. Jejich aplikací se pod povrchem kůže vytvoří vhodné prostředí a znovu se tak nastartuje jejich vlastní růst. Tím, že to jsou buňky vlastní, se v tkáni velice rychle uchytí, vyplní podkoží a započnou regenerační fáze, kdy je obnovována pružnost a kvalita pokožky.

  

Jaký je postup?

Navštívíte naši kliniku a po krátké konzultaci s lékařem se může uskutečnit odběr tkáně. Jde o bezbolestný zákrok s lokálním znecitlivěním. Odebírá se podkožní tkáň z podpaží velikosti hrášku. Není potřeba žádných stehů, místo se samo rychle zahojí. Tato tkáň se následně transportuje do specializované laboratoře, kde se z ní izolují buňkyfibroblasty - potřebné pro omlazení. Tyto buňky, jejich mladé formy, se po namnožení v laboratoři aplikují tenkou jehlou po 6 - 10 týdnech zpět do vaší oslabené tkáně.

Vlastní buňka se pak ve vaší tkáni zabydlí a nadále v ní přetrvává. Začne se množit a postupně tkáň celou zrekonstruuje a obnoví. Tím nastane efekt omlazení. Výsledek vyhlazení vrásek a omlazení pleti je viditelný po 2 – 4 měsících od aplikace.

Výhodou této metody je, že efekt přetrvává roky nikoli měsíce, jako je tomu u výplní s obsahem kyseliny hyaluronové. Nevýhodou se může zdát, že efekt není okamžitý, ovšem tím, že nastupuje přirozeně a pozvolna, není to pro okolí znatelné na první pohled.

Po aplikaci se v místech vpichu mohou vytvořit otoky, které během pár hodin odezní. Také vznik modřinek není ničím neobvyklým. Jde o reakci na vpich jehly a následné podráždění vlivem aplikace do podkoží. 

Neděláme zázraky na počkání, nabízíme dlouhodobé řešení. Nechtějte být krásnými ze dne na den, je to nepřirozené. Počkejte na zázrak  buněk z vašeho těla, které vám dopřejí být znovu mladými a krásnými.

Navštivte Centrum LaserMed a získejte podrobnější informace o nových, převratných technikách omlazení budoucnosti.

 

Fibroblasty - Ceník  
Odběr tkáně 15.000 Kč
Aplikace 1. kultury buněk 15.000 Kč
Aplikace 2. kultury buněk 15.000 Kč