CZ / EN / RU

Kde nás najdete

LaserMed
Preventivní a estetická dermatologie
Nedvědovo nám. 3
147 00 Praha 4 Podolí

www.lasermed.cz
info@lasermed.cz

Recepce
Tel.: +420 734 480 916
recepce@lasermed.cz


Zvětšit mapu

Jak se k nám dostanete?
Autem: Vaším vozem lze parkovat v okolí ordinace.
Od 1. července 2018 v Praze 4 fungují placené parkovací zóny. V ulici Podolská, Vodárenská a Podolské nábřeží je fialová zóna, kde lze (v rámci provozní doby) parkovat po zaplacení příslušné ceny prostřednictvím:
  • parkovacího automatu – možno platit hotově mincemi (korunami a eury) nebo platební kartou (Visa, MasterCard), a to po dobu max. 24 hodin
  • webové aplikace virtuální parkovací hodiny (VPH) dostupné na adrese mpla.cz/praha – platba pouze platební kartou (Visa, MasterCard) nebo kartou CCS
V ulici Nedvědovo náměstí je modrá zóna, kde lze parkovat po dobu časově omezenou, a to pouze na základě platby platební kartou (Visa, MasterCard) nebo kartou CCS prostřednictvím virtuálních parkovacích hodin (mpla.cz/praha).
Tram: č. 2,3,17,21 na zastávku Podolská vodárna. Poté přejděte k budově vodárny a pokračujte rovně, poté přejdete přes přechod a půjdete po levé straně námšstí cca 30m (od zastávky tramvaje lehkou chůzí cca 3 minuty).
Metro: stanice Budějovická nebo Pražského povstání a poté autobusem č. 134 do zastávky Podolská vodárna (doba jízdy 5 min).

Přijímáme platby kartou: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro
Společnost byla zapsána Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 148615. Registrace NZZ čj. MHMP/728407/09/ZDR.