CZ / EN / RU

Zákroky


Vyšetření pigmentových znamének

Jak nechat znaménka nejlépe vyšetřit?

V současnosti je nejdokonalejší metodou vyšetření pigmentových znamének pomocí digitálního dermatoskopu. Umožňuje vyhodnotit kožní projev nesrovnatelně přesněji než při pozorování pouhým okem či lupou.

V našem centru používáme digitální dermatoskop microFinder, který je jeden z nejlepších na trhu. Jeho speciální kamera s lupou znaménko prosvítí do hloubky, až 50x zvětší a vyfotí za účelem analýzy.Preventivní vyšetřování kožních pigmentových projevů je v dnešní době, kdy prudce stoupá výskyt kožních nádorů a zhoubného melanomu, velmi důležité a podrobné sledování v průběhu času pomůže odhalit případné odchylky, které by mohly vést k rakovině kůže. 

S dermatoskopem pracuje zkušený kožní lékař s praxí v diagnostice pigmentových projevů na kůži.

Využití přístroje microFinder

Díky speciálnímu softwaru je možno každé znaménko pohodlně prohlédnout na obrazovce a uložit v databázi a při další kontrole porovnat jeho změny. Databanka uložená v přístroji obsahuje tisíce snímků, se kterými se konkrétní znaménko porovná a během několika sekund vyhodnotí s maximální přesností, zda je či není nebezpečné. Podle toho lze rozhodnout, jakým způsobem znaménko odstranit, či zda je možné ho ponechat. 

 

Jak rozpoznat melanom? Klikněte zde:

 

Vyšetření digitálním dermatoskopem
1 znaménko 1 000 Kč
2 až 3 znamnka 1 500 Kč
nad 3 znaménka individuálně
Kontrola znamének digitálním dermatoskopem v době kratší než 3 měsíce 500 Kč