CZ / EN / RU

Zákroky


Mezonitě

Mini invazivní technika pro ochabující tkáně obličeje, krku i těla. Aplikace mezonití stimuluje tvorbu kolagenu bez zhuštění vaziva.
Kolagen vytvoří „kostru,“ která přetrvává po vstřebání nití až 2 roky, vlákna se vstřebají cca do 9 měsíců. Mezonitě jsou tvořeny jemnou akupunkturní jehlou, která obsahuje a vede polydioxanové vlákno, požadovaného tvaru, síly a délky. Po vpíchnutí do požadované vrstvy zůstane vlákno implantováno. Tím se pak aktivují regenerativní procesy, mechanická stimulace, dochází ke kontrakci tkání.

Tread lifting (niťový lifting)

Jedná se o zákrok vhodný pro klienty s počínajícími vráskami horních partií obličeje, středních partií (tváře, nosoretní valy, pokles obočí, dolní víčka, vrásky kolem očí,  tukové prolapsy a převisy přes konturu dolní čelisti a  vrásky na krku).


Po zákroku je ošetřené místo oteklé, přítomny mohou být i modřiny, které se 7–10 dnů vstřebávají. Z počátku může klient pocitovat pnutí a tah, případně vlákno i nahmatat. Jedná se dočasný efekt a vymizí samo. Mechanismus účinku podporuje needling – ten vyvolává proces hojení, aktivuje neoangiogenezi a proliferaci fibroblastů, stimuluje produkci kolagenu, zpevňuje  SMAS vrstvu (povrchní svalově povázkový systém).


Výsledek záleží na věku klienta v době zákroku, stupni ochabnutí tkáně, počtu použitých vláken.

Dodává objem a tím velmi efektivně rejuvenuje bez nutnosti chirurgického liftingu. Konturuje.

Výhody

  • Liftingový efekt bez chirurgie
  • Efekt cca 12–24 měséců
  • Vstřebatelný a biokompatibilní materiál bez alergiií a odmítnutí
  • Rychlý
  • Okamžitá inkorporace
  • Kompatibilní s ostatními rejuvenačními a korektivními metodami
  • Bez jizev
  • Bez výrazné pooperační péče a s  rychlým zotavením

Kanylové dermální nitě představují stupeň mezi estetickou dermatologií a plastickou chirurgií. Kanylové dermální nitě jsou nejsilnější vstřebatelné nitě plně srovnatelné s liftingovým efektem APTOS nití při zachování výhod mezonití

Typy nití: hladké, dvojitě šroubovité, zubatá, Aptos like.

Použití dle místa aplikace zvolíme správný typ nitě.

Ceník