CZ / EN / RU

Zákroky


Frakční resurfacing

Laserový zákrok, který vám během jednoho sezení odstraní hnědé skvrny, vyhladí jizvy, vrásky a vypne kůži. Působením laserového paprsku dochází také k dlouhodobé stimulaci tvorby kolagenu, což dodává pleti mladistvý vzhled.

Metoda využívá tzv. ablačních laserů, jako je CO2 laser a erbiový laser. Tyto lasery šetrně odpaří svrchní vrstvy pokožky, a tím dosáhnou obnovení povrchu kůže.

Resurfacing lze použít k ošetření jizev po neštovicích nebo akné, k vyrovnání hlubších vrásek, zhrublého povrchu kůže nebo odstranění hnědých skvrn a nerovnoměrného barevného odstínu kůže. Vynikající je k vyhlazení vrásek kolem očí, nad kořenem nosu a na horním rtu. Dokáže Vás zbavit i povolené kůže očních víček, krku, dekoltu a tváří.

Výhodou ošetření frakčním laserem je ošetření pouze určitých ploch kůže, kdy část kůže zůstává zcela nedotčena. Urychlí se hojení a vy se můžete dříve vrátit k běžným aktivitám.

Bezprostředně po ošetření je kůže zarudlá, může být přítomen mírný otok (měl by vymizet do 24-48 hodin po zákroku). Ošetřené místo je začervenalé, mírně mokvá a posléze zasychá ve stroupky. Pro dobré hojení je třeba respektovat několik pravidel. Večer v den zákroku je možné ošetřené místo opatrně osprchovat, po osušení doporučujeme v tenké vrstvě aplikovat Cicabio krém (Bioderma) nebo zasypat pudrem (dětský – nejlépe Johnson´s s kyselým pH 5,5, event. Septonex nebo Framykoin). Stroupek, který se většinou druhý až třetí den začne tvořit, je dobré občas promazat, aby nepřeschl a neodloučil se příliš brzy. Hojení by mělo proběhnout spontánně, v žádném případě nestrhávejte stroupek násilím, což by mohlo vést k jizvení.

Stejně jako při jiných laserových zákrocích je nutné chránit ošetřená místa před slunečním zářením a používat ochranné krémy s vysokým UV filtrem (50+) minimálně po dobu dvou měsíců.

Jak resurfacing probíhá si můžete prohlédnout na tomto videu:


 

Frakční resurfacing
Celý obličej 10 000 Kč
Okolí úst 4 500 Kč
Jiné oblasti dle dohody