CZ / EN / RU

Vybavení


Aktilite PDT zářič

Aktilite® PDT lampy využívají LED a spotřebovávají tedy jen zlomek elektrické energie ve srovnání se systémy s halogenovými žárovkami. Aktilite® CL128 se jednoduše umísťuje nad tu oblast kůže, která se má ošetřovat, a kompaktní design zajišťuje snadné manévrování a skladování. Lampy emitují viditelné červené světlo s průměrnou vlnovou délkou přibližně 630 nm, které nezahřívá a umožňuje maximální hluboký průnik do kůže, přičemž daná vlnová délka je optimální pro aktivaci krému Metvix® 160 mg/g.

Lampa Aktilite® CL128 se světlo emitujícími diodami (LED) je určena pro použití při PDT (fotodynamické terapii) v kombinaci s krémem Metvix®160 mg/g (methylaminolevulinát).

Terapeutická aplikace Aktilite® je v kombinaci s krémem Metvix® určená k léčení aktinické keratózy (AK), bazaliomu (BCC) a Bowenovy choroby . V závislosti na tom, jaký patologický stav se léčí, měla by se aplikovat jedna nebo dvě fotodynamické terapie (PDT) s odstupem jednoho týdne . Reakce léze by měla být vyhodnocována po třech měsících. Ty léze, které nereagovaly úplně, se mohou v případě potřeby znovu ošetřit. Následně se doporučuje pečlivé dlouhodobé klinické sledování BCC a Bowenovy choroby. Během jedné terapie lze ošetřit několik různých lézí.